Hopp til hovedinnhold

Kontakt oss

23 15 60 00

(man-fre kl. 9 - 15)

human@human.no

Brugata 19, 0186 Oslo

Postboks 9076 Grønland, 0133 Oslo

Medlemsservice

Dersom du lurer på noe om medlemskapet ditt eller innmelding, er du velkommen til å ta kontakt med medlemsservice. 

Medlemmer kan også finne svar på de fleste spørsmål rundt sitt eget medlemskap på «Min side».

Kontakt oss

Agder

Agder regionlag

Telefon

96 00 47 49

Epost

agder@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.

Akershus

Akershus regionlag

Telefon

23 15 60 60
(kl. 9-15)

Finn mer kontaktinformasjon her.

Buskerud

Buskerud regionlag

Telefon

96 00 47 49

Epost

buskerud@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.

Finnmark

Finnmark regionlag

Telefon

960 04 751

Epost

nord@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.

Hedmark

Hedmark regionlag

Telefon

96 00 47 50

Epost

hedmark@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.

Hordaland

Hordaland regionlag

Telefon

488 98 300

Epost

hordaland@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.

Møre og Romsdal

Møre og Romsdal regionlag

Telefon

96 00 47 50

Epost

moreogromsdal@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.

Nordland

Nordland regionlag

Telefon

960 04 751
(telefontid mandag - fredag, kl. 9-15)

Epost

nord@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.

Oppland

Oppland regionlag

Telefon

96 00 47 50
(man - tors 10.00 - 15.00)

Epost

oppland@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.

Oslo

Oslo regionlag

Telefon

23 15 60 60
(kl. 9-15)

Finn mer kontaktinformasjon her.

Rogaland

Rogaland regionlag

Telefon

488 98 300
(mand-torsd, kl. 9.00-14.00)

Epost

rogaland@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.

Sogn og Fjordane

Sogn og Fjordane regionlag

Telefon

488 98 300

Epost

sognogfjordane@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.

Telemark

Telemark regionlag

Telefon

96 00 47 49

Epost

telemark@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.

Troms

Troms regionlag

Telefon

960 04 751
(mandag - fredag, kl. 9-15)

Epost

nord@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.

Trøndelag

Trøndelag regionlag

Telefon

96 00 47 50

Epost

trondelag@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.

Vestfold

Vestfold regionlag

Telefon

96 00 47 49

Epost

vestfold@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.

Østfold

Østfold regionlag

Telefon

23 15 60 60
(kl. 9-15)

Epost

ostfold@human.no

Finn mer kontaktinformasjon her.