Hopp til hovedinnhold

Aktivitetskalender Nordland fylkeslag

Nordland

AKTIVITETSKALENDER I NORDLAND FOR 2019

JANUAR

Dato

Beskrivelse

Mer info

24.

Lokallagsårsmøte i Nord-Helgeland

 

25./26.

Fylkesstyremøte på fylkeskontoret

 

28.

Lokallagsårsmøte i Vesterålen Kulturfabrikken kl. 18

 

28.

Lokallagsårsmøte i Ytre Helgeland på Herr Petter kl. 18

 

 

FEBRUAR

Dato

Beskrivelse

Mer info

1.

Lokallagsårsmøte i Ofoten på lokallagskontoret kl. 18

 

2.

Lokallagsårsmøte i Lofoten på Leknes

 

2.

Lokallagsårsmøte i Sør-Helgeland

 

10.

Foredrag i Sandnessjøen med Bernt Hagtvet, Alstahaug bibliotek Torolv Kveldulvsons gate 10, kl 18.00 – 20.00

 

11.

Foredrag i Brønnøysund med Bernt Hagtvet, Brønnøy Bibliotek Skolegata 1, kl 19.00 – 21.00

 

12.

Foredrag i Mosjøen med Bernt Hagtvet, Kulturverksted Sjøgata 22 – 24, kl 18.00 – 20.00

 

12.

Lokallagsårsmøte i Indre Helgeland

 

13.

Foredrag i Mo i Rana med Bernt Hagtvet, Rana Bibliotek Torggata 1, 17.30 – 19.30

 

15.

Foredrag i Bodø med Bernt Hagtvet, Folkets Hus Prinsens gate 115, 20.00 – 22.00

 

15.

Lokallagsårsmøte i Salten

 

16.

Foredrag i Vestvågøy med Bernt Hagtvet, Vest-Lofoten vgs, Risaksla 25, Gravdal, 12.15 – 13.15

 

22.

Fylkesstyremøte på Helma hotell Mo i Rana

 

23./24.

Fylkesårsmøte på Helma hotell Mo i Rana

 

 

MARS

 

 

Dato

Beskrivelse

Mer info

29.

Fylkesstyremøte på Thon hotell Nordlys Bodø

 

30.

Navnefest i Bodø i Stormen Konserthus kl. 12 og 14 

 

30./31.

Motivasjonsseminar for tillitsvalgte i region nord på Thon hotell Nordlys i Bodø

 

 

APRIL

Dato

Beskrivelse

Mer info

6.

Navnefest på Meyergården Spectrum kl. 13

 

7.

Navnefest på Kulturverkstedet i Mosjøen kl. 13

 

 

MAI

Dato

Beskrivelse

Mer info

4.

Konfirmasjonsseremoni Bodø, Stormen Konserthus 10.00

 

4.

Konfirmasjonsseremoni Bodø, Stormen Konserthus 12.30

 

4.

Konfirmasjonsseremoni Bodø, Stormen Konserthus 15.00

 

5.

Konfirmasjonsseremoni Bodø, Stormen Konserthus 11.00

 

4.

Konfirmasjonsseremoni Indre Salten, Slipen Scene 11.00

 

4.

Konfirmasjonsseremoni Indre Salten, Slipen Scene 13.00

 

4.

Konfirmasjonsseremoni Meløy, Meløy Kulturhus 13.00

 

4.

Konfirmasjonsseremoni Brønnøysund Samfunnshus kl. 12.00

 

4.

Konfirmasjonsseremoni Kulturfabrikken Sortland kl 11.00

 

4.

Konfirmasjonsseremoni Kulturfabrikken Sortland kl 13.00

 

4.

Konfirmasjonsseremoni Kulturbadet Sandnessjøen kl 12.00

 

4.

Konfirmasjonsseremoni Kulturbadet Sandnessjøen kl 14.00

 

4.

Konfirmasjonsseremoni Mosjøen Kulturhus kl 12.00

 

4.

Konfirmasjonsseremoni Mosjøen Kulturhus kl 14.00

 

11.

Konfirmasjonsseremoni Kultursalen i Steigen kl 12.00

 

11.

Konfirmasjonsseremoni Meyergården Spektrum kl 11.00

 

11.

Konfirmasjonsseremoni Meyergården Spektrum kl 13.00

 

11.

Konfirmasjonsseremoni Hemnes Allaktivitetshus kl 12.00

 

11.

Konfirmasjonsseremoni Narvik Kulturhus kl 11.00

 

11.

Konfirmasjonsseremoni Narvik Kulturhus kl 13.00

 

25.

Konfirmasjonsseremoni Svolvær, Lofoten Kulturhus kl 12.00

 

 

JUNI

Dato

Beskrivelse

Mer info

1.

Navnefest på Quality Hotel Grand Royal kl. 12

 

8.

Navnefest på Sortland i Kulturfabrikken, Møysalen kl. 12

 

 

JULI

Dato

Beskrivelse

Mer info

 

AUGUST

Dato

Beskrivelse

Mer info

31.

Navnefest i Brønnøysund på Forsamlingslokalet kl. 12 

 

31.

Navnefest i Meieriet kulturhus på Leknes kl. 13

 

 

 

SEPTEMBER

Dato

Beskrivelse

Mer info

21.

Navnefest i Sandnessjøen på HIAS kl. 12

 

27.-29.

Regionalt seminar i Kirkens for region Nord

 

 

OKTOBER

Dato

Beskrivelse

Mer info

5.

Navnefest i Bodø i Stormen Konserthus kl. 12 og 14

 

 

NOVEMBER

Dato

Beskrivelse

Mer info

 

DESEMBER

Dato

Beskrivelse

Mer info

7.-8.

Fylkesstyremøter for region nord i Tromsø

 

 

Oversikt over hovedstyremøter, grunnkurs mm 2019

Dato

Beskrivelse

11. jan

Hovedstyremøte (Oslo)

11. - 13. jan

Vigsel grunnkurs del 1 (Oslo)

25. – 27. jan

Vigsel grunnkurs del 2 (Oslo)

8. feb

Hovedstyremøte (Oslo)

9. – 10. feb

Landsstyremøte

9. – 10. feb

Sertifisering av vigslere

16. – 17. feb

Sertifisering av vigslere

15. – 16.mar

Hovedstyremøte

5. – 7. apr

Fylkesledersamling (Oslo-området)

26. – 27. apr

Hovedstyremøte

27. – 28. apr

Økonomiledersamling ( Oslo-området)

31.mai – 2.jun

IHEU + IHA General Assembly ( Reykjavik)

14. jun

Hovedstyremøte

15. – 16. jun

Landsmøte I Human-Etisk Forbund (Lillestrøm)

6. – 8. sept

Hovedstyremøte med seminar

6. – 8. sept

Instruktørkurs konfirmasjon (Oslo)

13. – 29.sep

Humanistisk Uke

11. – 13.okt

Grunnkurs Gravferd del 1

11.okt

Hovedstyremøte

13.okt

Evalueringssamling Vigsel (Oslo)

18. – 20.okt

Estetikkurs for instruktører (Oslo)

25. – 27.okt

Grunnkurs Gravferd del 2

9. – 10.nov

Sertifisering Gravferd (Oslo)

15.nov

Hovedstyremøte

16. – 17.nov

Landsstyremøte

16. – 17.nov

Sertifisering Gravferd